Art-Walls

Art-Walls są skutecznym rozwiązaniem do aranżacji obiektów zarówno do celów mieszkalnych, jak demonstracji hal i przedstawicielstw. Główną cechą tego rozwiązania wewnętrznego jest montaż konstrukcji pionowej przy użyciu ogólnej technologii sufitów napinanych lub dekoracji ścian w obiektach.

Taka ściana nie tylko podkreśla styl i status właściciela, ale może również pomóc w skutecznym przedstawieniu marki firmy. Oferujemy różne technologie  montażu ścian artystycznych, wystaw stoiska firmowego. Tutaj są niektóre z nich:

Wersja klasyczna — kolorowy pokrowiec z logo firmy,

The “Hot ticket” of our clients – the classical art Wall including the lighting around the whole perimeter,

Ekskluzywna wersja — jest wykonana zgodnie z technologią DoubleVision zapewniającą zmianę projektu Art Wall przy zmianie oświetlenia.

 

Zalety: ekskluzywne wzornictwo, możliwość udanej prezentacji marki firmy, funkcjonalność i niezawodność konstrukcji, ekonomiczne zużycie energii, dodatkowe oświetlenie pomieszczeń, bezpieczeństwo ekologiczne druku zdjęć i użytych materiałów, możliwość strefowania pokoju, możliwość ukrycia komunikacja i zmiana geometrii pomieszczenia.

 

Zalecana zastosowanie: każda zależna od celu zastosowania i wymiarów. Następująca konstrukcja pozwala na instalację w obiektach o różnych cechach technicznych — salonach o idealnie gładkich ścianach i braku różnic wysokości, także w pomieszczeniach z zaokrąglonymi obszarami i kolumnami.

Kontakt

Right Level Group sp. z. o. o.

Adres

 

Władysława Grabskiego 7A

53-531 Wrocław

 

Kontakt

 

+48 502 771 654

rightlevelgroup@gmail.com