Pływające sufity napinane

Pływające sufity napinane z eleganckim oświetleniem obwodu pomieszczenia lub jego oddzielnymi bokami z paskiem LED o długości 5 cm, który jest zainstalowany w tym samym płaskim obszarze co sufit i zapewnia jego ostateczny idealny widok. Oświetlenie na obwodzie tworzy efekt „unoszący się w powietrzu”, dzięki czemu cała konstrukcja sufitu staje się wizualnie bardziej miękka i wypełnia się komfortem.

 

Zalety: tworzy efekt wizualny trójwymiarowego sufitu, oszczędza maksymalną wysokość pomieszczenia, szczelinę mniej typu instalacji (brak odstępów między materiałem a ścianami), dzięki równomiernemu rozproszeniu światła geometria pomieszczenia staje się bardziej miękka, regulacja natężenia przepływu światła (oszczędność zużycia energii), możliwość połączenia z innymi rozwiązaniami oświetleniowymi.

 

Zalecane zastosowanie: dowolne pomieszczenia o równych ścianach i bez obszarów krzywoliniowych. Sufit „Pływający” doskonale wypełni wnętrze kuchni, pokój dziecięcy i przestronny korytarz, a także biuro.

Kontakt

Right Level Group sp. z. o. o.

Adres

 

Władysława Grabskiego 7A

53-531 Wrocław

 

Kontakt

 

+48 502 771 654

rightlevelgroup@gmail.com