O nas

Nasza historia zaczęła się w 2012 i możemy oficjalnie stwierdzić, że widzieliśmy i robiliśmy prawie wszystko. Nasza reputacja opiera się na jakości a relacje budujemy na wzajemnym zaufaniu. Nasz talent  i doświadczenie znajduje zastosowanie w różnego rodzaju projektach i każdym stopniu trudności. Głównym celem naszej firmy jest zapewnienie najlepszych usług dla naszych klientów i partnerów przez długi czas.

 

Sufity napinane to prawdziwa szansa i okazja, aby zmienić zwykłe wnętrze w coś niesamowitego i stylowego. Krótkoterminowa instalacja wraz z wysokiej jakości materiałami w znacznym stopniu zwiększają wartość rozwiązań opartych na sufitach napinanych w porównaniu z innymi rozwiązaniami.

Materiały najwyższej jakości nie gwarantują pełnego zadowolenia klienta. Naszym celem jest pełne zrozumienie oczekiwań klientów, aby spełnić Twoje życzenia.

 

Nasz zespół utalentowanych projektantów i inżynierów zapewni Ci profesjonalną konsultację i pomoc w stworzeniu projektu Twoich marzeń. Czy kiedykolwiek śniłeś o Gwiezdnym Niebie w pokoju swoich dzieci? A może twoja kuchnia jest mała i chcesz zaaranżować wizualnie więcej przestrzeni i komfortu? Zastanawiasz się nad najlepszym rozwiązaniem do oświetlenia swojej sypialni? Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zrealizują Twoje pomysły!

Kontakt

Right Level Group sp. z. o. o.

Adres

 

Władysława Grabskiego 7A

53-531 Wrocław

 

Kontakt

 

+48 502 771 654

rightlevelgroup@gmail.com